Abyssal Recovery

Firma MiP Information Restoration posiada najnowocześniejsze laboratorium wyposażone w sprzęt taki jak komora laminarna, która pozwala na otworzenie dysku w sterylnych warunkach, umożliwiających odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku twardego (HDD) bez ryzyka powiekszenia strat i podniesienia skuteczności odzysku utraconych danych. W praktyce, przy występowaniu komunikatu uszkodzeniu macierzy RAID mamy bardzo zawężoną ścieżkę postępowania w warunkach pozalaboratoryjnych, ponieważ przy uszkodzeniach tego typu na ogół dochodzi do zniszczenia kilku nośników lub pojawienia się błędów logicznych, bądź fizycznych w większej ilości dysków.


Nasze laboratorium odzyskiwania danych jest bezpiecznym środowiskiem dla Twojego nośnika danych. Tak więc jeśli będziemy przestrzegać odpowiednich reguł to za pomocą właściwego programu w wielu przypadkach jest szansa na skuteczne i bezpieczne odzyskanie bezcennych zdjęć, filmów oraz wielu innych danych zarejestrowanych na karcie pamięci.


Kwestia, czy powierzchnia dysku została już porysowana przez uszkodzoną głowicę - jeśli tak, to przełożenie głowic nic Ci nie da, bo prawdopodobnie zaraz po ich podłączeniu i zapuszczeniu dysku po prostu się uszkodzą i będziesz musiał założyć nowy komplet.

RAID 6 działa podobnie jak RAID 5 ale posiada parzystość liczoną na dwa sposoby ( potrzebuje 2 dodatkowe dyski ). odzyskiwanie danych z dysku zewnętrznego 6 zabezpiecza przed utratą dwóch dysków w strukturze i jego implementacja wymaga użycia conajmniej 4 dysków. Poza prostymi operacjami polegającymi na odzyskiwaniu nieumyślnie skasowanych multimediów czy dokumentów program umożliwia również przywracanie niewidocznych partycji i dysków logicznych.

W przypadku nieszczęścia jakim jest utrata ważnych danych zgłoś się do nas - pomożemy i uratujemy dane. Ceny nie są tak wysokie jak jeszcze kilka lat temu i za kilkaset złotych można odzyskać dużej pojemności dysku. Regularnie sprawdzaj dysk programem diagnozującym: scandisk, chkdsk lub innym (zależnym od systemu operacyjnego) oraz dokonuj defragmentacji dysku twardego.

W wyniku czego dysk twardy może zgromadzić wiele więcej danych niż dyskietka, ma również krótszy czas dostępu do danych i w efekcie szybszy switch. Wówczas wystarczy w miarę szybko (zanim telefon znów się zablokuje) podłączyć do uszkodzonego telefonu kabel do komunikacji z komputerem i za pomocą np. Good Switcha zgrać dane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *